Toggle Content Menu główne
 Strona główna O szkole Kultura Zdrowie Matura Egzamin zawodowy Szukaj

Toggle Content Fundacja

Toggle Content Biuletyn Informacji Publicznej

Toggle Content Europejski Fundusz Społeczny
Zespół Szkół Technicznych uczestniczył w projekcie „Wy­po­sa­że­nie CKU, CKP i szkół zawodowych w sta­no­wis­ka do egzaminów za­wo­do­wych” i o­trzy­ma­ł w ramach projektu sprzęt tech­no­dy­dak­tycz­ny:

„Wyposażenie CKU, CKP i szkół za­wo­do­wych w sta­no­wis­ka do eg­za­mi­nów za­wo­do­wych – część II” dla zawodu technik elektronik

„Wyposażenie CKU, CKP i szkół za­wo­do­wych w sta­no­wis­ka do eg­za­mi­nów za­wo­do­wych – część III” dla zawodu technik telekomunikacji

Zespół Szkół Technicznych uczestniczył w projekcie „Pracownie komputerowe dla szkół” i o­trzy­ma­ł w ramach projektu sprzęt:

„Pracownie komputerowe dla szkół” platformy IBM PC edycja 2007r.

Toggle Content Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty

Topic: Wydarzenia sportowe
Przeszukaj ten temat:   
Kolejny sportowy sukces
Wydarzenia sportowe
W miniony wtorek tj.20 października trzech najlepszych tenisistów stołowych, wyłonionych podczas szkolnego turnieju, pojechało do Chybia na powiatowe zawody w tenisie stołowym. W zawodach brało udział 9 szkół z powiatu cieszyńskiego. Nasza ekipa w składzie Patryk Sztefka z klasy 4BD, Dawid Białoń z klasy 3D i Daniel Siemienik z klasy 3M wywalczyli II miejsce, ustępując tylko 3 punktami ekipie z Szybina. Indywidualnie Patryk Sztefka zajął 2. miejsce, Dawid Białoń 5, a Daniel Siemienik 8. Piękny puchar i dyplom stanął na biurku naszej Pani Dyrektor. WIELKIE GRATULACJE!!
Te świetne miejsca dały nam awans do dalszej walki na szczeblu rejonowym. Wyjazd już w nadchodzący czwartek.
Trzymamy kciuki!!

Wersja do druku  Wyślij artykuł znajomemu | Wynik: 0 (117 wyświetleń)
SUKCES BIEGACZY Z ,,LANGERA"
Wydarzenia sportowe
08.10.2015r. na boisku pod Wałką w Cieszynie odbyły się powiatowe zawody w biegach przełajowych. Pierwsze miejsce w rywalizacji chłopców zajęła nasza sztafeta w składzie: Kamil Gabryś, Marcin Miech, Daniel Mencner, Dawid Mencner, Paweł Orszulik, Adrian Klejnig, Rafał Śleziak. Drugie miejsce przypadło sztafecie z II LO , a miejsce trzecie zajęła sztafeta z I LO W Cieszynie. Te trzy zespoły będą reprezentować powiat cieszyński w zawodach rejonowych, które odbędą się 20.10.2015r w Łące koło Pszczyny.
Życzymy powodzenia naszym zawodnikom i gratulujemy!

Wersja do druku  Wyślij artykuł znajomemu | Wynik: 0 (20 wyświetleń)
NASI LEKKOATLECI W WIŚLE
Wydarzenia sportowe
29 września nasza ekipa lekkoatletów pojechała na Zawody Lekkoatletyczne do ośrodka sportowego START w Wiśle Centrum.

Czytaj dalej... (897 Bytes) | Wersja do druku  Wyślij artykuł znajomemu | Wynik: 0 (196 wyświetleń)
BADMINTON W „LANGERZE"
Wydarzenia sportowe
24.05.2015r. w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych im. Gwidona Langera w Cieszynie odbył się VI Otwarty Turniej Badmintona o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju wzięli udział zawodnicy z Rybnika, Strumienia , Skoczowa oraz z Cieszyna. W kategorii kobiet I miejsce zajęła Izabela Kuźma, II miejsce Edyta Gaszek, a miejsce III Grażyna Strządała. W rywalizacji mężczyzn najlepszym zawodnikiem został Tomasz Kuźma, wyprzedzając Tadeusza Chodykina i Dawida Śmieję. Na zakończenie dyrektor szkoły mgr Bożena Cholewa wręczyła najlepszym zawodnikom pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody rzeczowe.
Wersja do druku  Wyślij artykuł znajomemu | Wynik: 0 (28 wyświetleń)
KLASA 2 D PONOWNIE MISTRZEM SZKOŁY W SIATKÓWCE!
Wydarzenia sportowe
W mistrzostwach szkoły w siatkówce wzięło udział 14 klas. W sumie rozegrano aż 48 meczy, aby wyłonić najlepszych. Do naszego szkolnego „final four” awansowały klasy: 2D, 3BD, 1G, 2 BC.
Czytaj dalej... (769 Bytes) | Wersja do druku  Wyślij artykuł znajomemu | Wynik: 0 (186 wyświetleń)
Otwarcie nowej siłowni
Wydarzenia sportowe
W piątek (20.03.2015) uczniowie ZST mieli okazję spotkać się w szkolnej hali sportowej z mistrzem świata w wyciskaniu sztangi leżąc - Grzegorzem Wałgą, który niedawno ustanowił nowy rekord Europy, podnosząc 325 kg. Można było zadać mistrzowi pytania dotyczące jego sportowej kariery.


Czytaj dalej... (936 Bytes) | Wersja do druku  Wyślij artykuł znajomemu | Wynik: 0 (250 wyświetleń)
SUKCES SIATKARZY Z LANGERA
Wydarzenia sportowe
Drużyna Zespołu Szkół Technicznych im. płk. Gwidona Langera w Cieszynie, zdobywając II miejsce w Mistrzostwach Cieszyna Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Siatkowej Chłopców, które odbyły się 25.02.2015r. w hali sportowej MOSIR-u, uzyskała awans do dalszych rozgrywek. Mistrzostwa Powiatu Cieszyńskiego zostały rozegrane 05.03.2015r. w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie.


Czytaj dalej... (732 Bytes) | Wersja do druku  Wyślij artykuł znajomemu | Wynik: 0 (153 wyświetleń)
Mistrzostwa szkoły w narciarstwie alpejskim
Wydarzenia sportowe
Piękny słoneczny dzień 23.02.2015r. powitał w Istebnej w ośrodku narciarskim ,,Zagroń”uczestników szkolnych zawodów w narciarstwie alpejskim o tytuł Mistrza Zespołu Szkół Technicznych w Cieszynie. W zawodach wzięło udział 23 uczniów, którzy rywalizowali na stoku narciarskim w snowboardzie i slalomie gigancie.
Czytaj dalej... (672 Bytes) | Wersja do druku  Wyślij artykuł znajomemu | Wynik: 1 (222 wyświetleń)
SIATKARSKIE MIKOŁAJKI
Wydarzenia sportowe
W poniedziałkowe przedpołudnie 08.12.2014r. w hali sportowej ZST w Cieszynie odbył się coroczny mecz piłki siatkowej pomiędzy drużyną UCZNIÓW i NAUCZYCIELI. To wydarzenie sportowe mające na celu integrację wspólnoty szkolnej zgromadziło wielu sympatyków tej dyscypliny sportu.
Czytaj dalej... (502 Bytes) | Wersja do druku  Wyślij artykuł znajomemu | Wynik: 0 (295 wyświetleń)
Szkolny Turniej Szachowy
Wydarzenia sportowe
4 grudnia 2014 r. odbył się Szkolny Turniej Szachowy zorganizowany przez pana Tadeusza Chodykina. Współorganizatorami imprezy byli uczniowie - Elżbieta Sobótka i Damian Jankowski. Dziewczyny z kl. I F przygotowały dla uczestników ciasto i herbatę. W turnieju zwyciężyła Elżbieta Sobótka, która była również uczestniczką spotkania.


Wersja do druku  Wyślij artykuł znajomemu | Wynik: 0 (11 wyświetleń)
« Prev
 1   2   3   4   5   6   7   8   9 
Next »
Toggle Content Kontakt

Frysztacka 48
43-400 Cieszyn
tel. 033 4798644
fax 033 4798645
NIP 548-25-22-276


Toggle Content ERASMUS+

Toggle Content ZWCAD

Toggle Content Współpraca zagraniczna

Toggle Content 4METAL

Toggle Content Współpracujemy
z Celma S.A.

Toggle Content PZU Życie SA
Zakup dwóch rzutników multimedialnych oraz tablicy interaktywnej sfinansowano z Funduszu Prewencyjnego PZU Życie SA

Toggle Content


Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy
v1.5 updated by T.C.D.
Original SovereignBlue by Xtreme Themes