Toggle Content Menu główne
 Strona główna O szkole Kultura Zdrowie Matura Egzamin zawodowy Szukaj

Toggle Content Fundacja

Toggle Content Biuletyn Informacji Publicznej

Toggle Content Europejski Fundusz Społeczny
Zespół Szkół Technicznych uczestniczył w projekcie „Wy­po­sa­że­nie CKU, CKP i szkół zawodowych w sta­no­wis­ka do egzaminów za­wo­do­wych” i o­trzy­ma­ł w ramach projektu sprzęt tech­no­dy­dak­tycz­ny:

„Wyposażenie CKU, CKP i szkół za­wo­do­wych w sta­no­wis­ka do eg­za­mi­nów za­wo­do­wych – część II” dla zawodu technik elektronik

„Wyposażenie CKU, CKP i szkół za­wo­do­wych w sta­no­wis­ka do eg­za­mi­nów za­wo­do­wych – część III” dla zawodu technik telekomunikacji

Zespół Szkół Technicznych uczestniczył w projekcie „Pracownie komputerowe dla szkół” i o­trzy­ma­ł w ramach projektu sprzęt:

„Pracownie komputerowe dla szkół” platformy IBM PC edycja 2007r.

Toggle Content Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty

Topic: Akcje
Przeszukaj ten temat:   
Wielka akcja zdrowego odżywiania
Akcje
Od września w całej Polsce w przedszkolach i szkołach trwa „wielka akcja zdrowego odżywiania”. Jednak w jednym z cieszyńskich przedszkoli od dawna już wiedzą, jak promować wśród dzieci zdrowe odżywianie. Dlatego co roku panie odpowiedzialne za przedszkolne przysmaki, szykują zdrowe przetwory, które maluchy wcinają przez cała zimę. Uczniowie naszej szkoły od wielu lat włączają się w akcję szykowania zimowych zapasów – a dokładniej mówiąc – wielkich beczek kiszonej kapusty.
Czytaj dalej... (709 Bytes) | Wersja do druku  Wyślij artykuł znajomemu | Wynik: 0 (223 wyświetleń)
Zbiórka dla schroniska "Azyl"
Akcje
Jak co roku zadbaliśmy o naszych czworonożnych podopiecznych ze schroniska "Azyl" w Cieszynie. Tym razem aktywnością wykazały się uczennice z klasy 3f, które przeprowadziły zbiórkę pieniędzy na karmę oraz uczniowie z klasy 4B, którzy ją zawieźli do schroniska. Za naszą akcję PCK otrzymaliśmy ponownie dyplom z podziękowaniem od pani dyrektor Kowalczyk.

Czytaj dalej... (142 Bytes) | Wersja do druku  Wyślij artykuł znajomemu | Wynik: 0 (115 wyświetleń)
Szkolni ratownicy
Akcje
16 czerwca zakończył się cykl szkoleń z pierwszej pomocy przedmedycznej realizowanych przez Biuro Promocji Zdrowia Starostwa Powiatowego w Cieszynie w ramach programu „4 minuty, które decydują o życiu”. Trzech uczniów naszej szkoły: Beniamin Szklorz, Paweł Maziec i Maciej Harok przeszło do ostatniego szesnastogodzinnego etapu szkoleń z pierwszej pomocy i zdało egzamin na „szkolnych ratowników”.
Czytaj dalej... (1.03 KB) | Wersja do druku  Wyślij artykuł znajomemu | Wynik: 0 (239 wyświetleń)
Dzień Dziecka
Akcje
Dnia 1 czerwca klasa 1f zrobiła miłą niespodziankę dzieciom z Domu Matki i Dziecka ,,Słonecznik" w Cieszynie. Po przeprowadzonej zbiórce pieniędzy w szkole zakupione zostały słodycze do paczek dla dzieci.
Szkoła otrzymała podziękowanie za ten gest dla najmłodszych.

Wersja do druku  Wyślij artykuł znajomemu | Wynik: 0 (36 wyświetleń)
Akcja krwiodawstwa
Akcje
Dnia 31 marca nasi uczniowie z klas 4 DM, , 4 AB, 3 W, 2D, 2 M i 2 F wzięli udział w 15-tej już akcji krwiodawstwa organizowanej przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach.Temu wydarzeniu towarzyszyły liczne imprezy- pokaz ratownictwa wysokościowego, pokaz pierwszej pomocy, prezentacja pojazdów historycznych, pokazy tańca oraz wystawa w Domu Narodowym. W akcji uczestniczyły też władze miasta, uświetniając imprezę.


Wersja do druku  Wyślij artykuł znajomemu | Wynik: 0 (8 wyświetleń)
Zbiórka dla schroniska "Azyl"
Akcje
30 października szkolne koło PCK zorganizowało zbiórkę dla schroniska "Azyl" w Cieszynie. Uczniowie naszej szkoły zrobili zbiórkę pieniędzy, za które kupili 60kg karmy.
Czytaj dalej... (697 Bytes) | Wersja do druku  Wyślij artykuł znajomemu | Wynik: 0 (176 wyświetleń)
„Akcent@com” – warsztaty transgraniczne
Akcje
Od września 2013 roku grupa nauczycieli i uczniów brała udział w cyklu warsztatów w ramach projektu transgranicznego „Akcent@com” (organizowanych w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007 -2013).
Czytaj dalej... (1.26 KB) | Wersja do druku  Wyślij artykuł znajomemu | Wynik: 0 (210 wyświetleń)
Warsztaty w bibliotece szkolnej
Akcje
„Kreatywny recykling – czyli cuda z papierowej wikliny” – pod takim hasłem 16 i 17 października odbyły się w bibliotece szkolnej warsztaty z wyplatania papierowej wikliny. Spotkanie poprowadziły p. Bożena Michalik i p. Joanna Wojnar. Uczestniczyły w nim głównie dziewczęta ale znalazło się i kilku panów, którzy popróbowali swoich sił w tej dziedzinie. Było wesoło i bardzo inspirująco, a kilka uczestniczek odkryło w sobie nowe talenty.
Czytaj dalej... (966 Bytes) | Wersja do druku  Wyślij artykuł znajomemu | Wynik: 0 (207 wyświetleń)
Akcja charytatywna szkolnego koła PCK
Akcje
17 października szkolne koło PCK przy pomocy okręgowego koła tej organizacji w Bielsku-Białej przeprowadziło akcję charytatywną dla uczniów z wielodzietnych rodzin. Z pomocą pana Zdzisława Matrasa przywieziono do szkoły 180 kilogramów jabłek. Uczniowie posiadający duże rodziny otrzymali po 10 kilogramów owoców:)
Wersja do druku  Wyślij artykuł znajomemu | Wynik: 0 (4 wyświetleń)
Rekord jak z bajki
Akcje
Siedem dni i siedem nocy, czyli 168 godzin głośnego czytania – dzięki wielu zaangażowanym osobom udało się pobić Rekord Guinnessa w głośnym czytaniu książek dzieciom!
Czytaj dalej... (905 Bytes) | Wersja do druku  Wyślij artykuł znajomemu | Wynik: 0 (181 wyświetleń)
« Prev
 1   2   3   4   5 
Next »
Toggle Content Kontakt

Frysztacka 48
43-400 Cieszyn
tel. 033 4798644
fax 033 4798645
NIP 548-25-22-276


Toggle Content ERASMUS+

Toggle Content ZWCAD

Toggle Content Współpraca zagraniczna

Toggle Content 4METAL

Toggle Content Współpracujemy
z Celma S.A.

Toggle Content PZU Życie SA
Zakup dwóch rzutników multimedialnych oraz tablicy interaktywnej sfinansowano z Funduszu Prewencyjnego PZU Życie SA

Toggle Content


Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy
v1.5 updated by T.C.D.
Original SovereignBlue by Xtreme Themes