Toggle Content Menu główne
 Strona główna O szkole Kultura Zdrowie Matura Egzamin zawodowy Szukaj

Toggle Content Fundacja

Toggle Content Biuletyn Informacji Publicznej

Toggle Content Europejski Fundusz Społeczny
Zespół Szkół Technicznych uczestniczył w projekcie „Wy­po­sa­że­nie CKU, CKP i szkół zawodowych w sta­no­wis­ka do egzaminów za­wo­do­wych” i o­trzy­ma­ł w ramach projektu sprzęt tech­no­dy­dak­tycz­ny:

„Wyposażenie CKU, CKP i szkół za­wo­do­wych w sta­no­wis­ka do eg­za­mi­nów za­wo­do­wych – część II” dla zawodu technik elektronik

„Wyposażenie CKU, CKP i szkół za­wo­do­wych w sta­no­wis­ka do eg­za­mi­nów za­wo­do­wych – część III” dla zawodu technik telekomunikacji

Zespół Szkół Technicznych uczestniczył w projekcie „Pracownie komputerowe dla szkół” i o­trzy­ma­ł w ramach projektu sprzęt:

„Pracownie komputerowe dla szkół” platformy IBM PC edycja 2007r.

Toggle Content Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty

Z nowym rokiem szkolnym – nowe wyzwania przed adeptami fryzjerstwa
Młodzi fryzjerzy ostro wzięli się do pracy w nowym roku szkolnym 2015/2016. Już 10 października odbyły się warsztaty z zakresu pielęgnacji włosów: Odnowa biologiczna, ultradźwięki, botox, revoplex. W warsztatach wzięło udział 56 uczennic i uczniów klas zawodowych fryzjerskich - 2f i 3f. Każdy otrzymał certyfikat ukończenia profesjonalnego szkolenia firmy ,,Koloryzacje.com”.


Kolejnym wielkim wyzwaniem dla przyszłych fachowców było wzięcie udziału w przygotowaniu blisko 30 artystów do występów na deskach teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie z okazji obchodów 60- lecia istnienia ,,Głosu Ziemi Cieszyńskiej”. Uczniowie ciężko pracowali przez 9 godzin nad zmianą wizerunku znanych osobistości z powiatu cieszyńskiego w artystów sceny muzycznej. Poczesaliśmy kilkadziesiąt fryzur i peruk. Młodzież pomagała również w charakteryzacji - makijażu. Było to ciekawe doświadczenie dla przyszłych fryzjerów i duże wyzwanie dla ich umiejętności zawodowych.
W tym przedsięwzięciu wzięli udział:
Klaudia Dudzik kl.3f, Karolina Pelar kl.3f, Patrycja Janica kl.3f, Wioletta Cichy kl.3f, oraz Józef Staś kl.2f, Ewelina Łysek kl.2f, Klaudia Farana kl.2f, pod okiem pani J.Bulandry-Drescher i pani Doroty Śmietany z salonu fryzjerskiego ,,DORI”.
Uczniowie mieli okazje wystąpić na deskach scenicznych w krótkiej inscenizacji - wystylizowali na żywo przed publicznością osobę wziętą z widowni na króla rock & rolla –Elvisa Presleya. Show okazał się znakomity, co potwierdzili widzowie, nagradzając uczniów gromkimi brawami.
Już planujemy następne szkolenia z mistrzem Polski w kategorii – strzyżenia i golenia bród oraz wycinania wzorków na włosach.

60 lat Głosu Ziemi Cieszyńskiej
(269 wyświetleń)
Toggle Content Pokrewne linki
 Więcej na temat

Najczęściej czytany artykuł :
Pierwszy dzień Wiosny w klasie 1AB

Toggle Content Oceny artykułu
Wynik głosowania: 1
Głosów: 1


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
Kiepski


Toggle Content Opcje

 Wersja do druku  Wersja do druku

 Wyślij artykuł znajomemu  Wyślij artykuł znajomemu


Toggle Content Kontakt

Frysztacka 48
43-400 Cieszyn
tel. 033 4798644
fax 033 4798645
NIP 548-25-22-276


Toggle Content ERASMUS+

Toggle Content ZWCAD

Toggle Content Współpraca zagraniczna

Toggle Content 4METAL

Toggle Content Współpracujemy
z Celma S.A.

Toggle Content PZU Życie SA
Zakup dwóch rzutników multimedialnych oraz tablicy interaktywnej sfinansowano z Funduszu Prewencyjnego PZU Życie SA

Toggle Content


Interactive software released under GNU GPL, Code Credits, Privacy Policy
v1.5 updated by T.C.D.
Original SovereignBlue by Xtreme Themes